księga gości,tak zwana.


spadały ale ocalone

2010
styczeń

2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec

polecam zapoznać się:
Komiksy:
-KOKOart
-Zmiana Epsilon
-futerkowce
-Smocze przytulisko
ownlogi godne polecenia.
bardzo:

-x.p.i.n.e.s.k.a.x
-okiem studenta:butch
-Dr.Faustus i Draven
-zakochana J.
-fancy jako wiosna
-celery
-aja.a ona?
-adi
-martoszka
-drobnym-druczkiem
~~~~~~~~
i gość specjalny, z fotolog.pl,Take it Away.
~~~~~~~~
mesydż Wyślij wiadomość
~~~~~~~~

kIEpski... surfuj bezpiecznie!
Surfuj bez obaw!

***
ProductOfNature
***
no i nadzór oczywiście sprawuje

Link :: 03.09.2004 :: 14:09

Ostatnio się zastanawiałam jaka ważna jest droga (poprzez wybory, których dokonujemy modelujemy kształ naszej przysłości )i osoby, które na niej spotykamy, jak ważne jest właśnie kroczenie tą samą drogą z tymi, których kochamy...

Czy isotota ludzka- zawsze szczęśliwa, beztroska(o ile istnieje taka)umie sobie wyobrazić ból odczuwany przez człowieka, któremu właśnie przestał towarzyszyć w drodze ktoś bliski jego sercu???
Pytaniem jest czy można spotkać drugiego takiego "kogoś", który zastąpi tamtego w 100%???

Bo najgorsze jest w tym wszystkim to ->(najczęściej wogóle niespodziewane)rozejście się dróg przyjaciół:(((((

Ja nie poznałam jeszcze tego bólu...i mam głęboką nadzieję, że nigdy nie będę miała "okazji" go poznać(wiem, bardzo egocentryczne podejście do sprawy).
Przyjaciele to mój najdroższy skarb...takich jak ja mam to ze świeczką szukać:)

chwytając słowa (2)


Link :: 17.09.2004 :: 14:54

Jest jedna choroba, na którą choruje każdy z nas często nawet nie zdając sobie z tego sprawy...to nie jest miłość czy coś W TYM STYLU...właściwie to życie jest tą chorobą...teee w dodatku śmiertelną chorobą przenoszoną drogą płciową.

Czy nie jest zastanawiające dlaczego życie jest takie a nie inne?? Dlaczego nigdy nie istnieje pytanie, na które odpowiedź każdego z nas byłaby taka sama??

Więc- życie jest trudną grą, w której nagrodą jest śmierć (może to się wydać bezsensowne, no ale jakby się głębiej zastanowić...)

Naprawdę opłaca się wkładać tyle wysiłku w tą grę, aby zdobyć takową właśnie nagrodę??
chwytając słowa (3)


Link :: 19.09.2004 :: 13:50

"Zawsze bądź sobą!!"- czy dla NAS to tylko puste hasło?? A może jednak ma ono głębsze znaczenie??

Bycie sobą to jest naprawdę dobra "strategia"(o ile można tu użyć takiego stwierdzenia)dzięki, której można zdobyć prawdziwych przyjaciół, a nawet "cieplejsze uczucie". Jeżeli zawsze jesteśmy sobą to drugi człowiek po jakimś czasie już jest pewny na 100% z jaką personą ma doczynienia, żyjąc "w towarzystwie kłamstwa" można się tylko naprawdę porządnie wkopać- w jaki sposób to wiadomo...

Agggrrrrrrhhhhhh...jak mi jest żal takich sztucznych, plastikowych ludzików...patrzę na ich zatroskane twarze. "Czy oby napewno nikt się nie kapął, że kłamię??" "Czy opanowałem/am sztukę kłamania i grania kogoś kim nie jestem??" Żyjąc w kłamstwie dojdą niedługo do destrukcji samego siebie. Co im zostaje żeby zatrzymać proces "gnicia w ludzkich oczach"?? Teraz im zosatje tylko powiedzieć PRAWDĘ, prosto w oczy. Tylko, że czasem to nie jest takie łatwe...
PrAwDa??
chwytając słowa (4)


Link :: 25.09.2004 :: 16:32

"Jest mi źle, tak poprostu nie mam ochoty...nie patrz na mnie, nie mów o mnie(a już tym bardziej do mnie). To co, że to dziwne?? Mam taki kaprys i już...nawet nie próbuj mnie na siłę uszczęśliwiać, bo naprawdę to nie wyjdzie- najlepiej będzie jak dasz sobie spokój. TRZASK...[drzwi zamknięte, zamknięte drzwi do mnie]. Co to, to słona łza..łza następna...i następna...dużo łez- mokro, zimno i samotnie.Co te emocje robią z człowiekiem. PRZEPRASZAM- ale ja tylko chcę poznać imię prawdziwego szczęścia-czy jest mi to dane??"

"Jest mi to dane- ale muszę uwierzyć. Wyrzucę z siebie ten problem niczym papierzyska do kosza. Po co mam płakać jeżeli to nic nie da, na nic mi smucenie się, mam kolejną szansę, kolejną i kolejną- mam ich wiele, tylko uwierzyć. Po każdej zimie przychodzi wiosna...zrzucę z siebie moje troski niczym ciężkie, zimowe ubrania. Napewno wyjdzie mi to na dobre, napewno, napew.."

"Alegoria" dla smutasków...
...musi nadejść lepszy czas!!!^_^


chwytając słowa (10)


Link :: 29.09.2004 :: 18:35


"Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
-Puchatku...
-Co, Prosiaczku?
-Nic-rzekł Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę-chciałem się tylko upewnić czy jesteś...."

"Chciałem się tylko upewnić czy jesteś"...każdy chciałby się upewnić czy gdzieś jest taki człowiek, do którego mógłby się zwrócić z największym problemem-podzielić się radością etc. Ja wierzę, że każdy znajdzie swoją połówkę, ale cały sęk w tym, że trzeba znać sposób, dzięki któremu trafi się, w końcu(?) na odpowiednią osobę...

chwytając słowa (8)